Wystawy / Shows
  OGRANICZENIA wprowadzone w związku z pandemią:
- na terenie hali obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu
- wstęp na teren wystawy wyłącznie dla wystawców - 1 zgłoszony pies = 1 osoba, 2 lub więcej psów = 2 osoby
- wystawa odbędzie się bez udziału osób zwiedzających

RESTRICTIONS regarding COVID-19 pandemic:
- covering one's mouth and nose as well as keeping the social distance is obligatory at the show venue
- only exhibitors are allowed to enter the show venue - 1 entered dog = 1 person, 2 entered dogs = 2 persons entering the show venue
- no visitors or spectators are allowed at the show venue


Plan sędziowania (PDF)       

Wykaz wystawców (PDF)
 
Wystawa - Show
  II Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Kraków-Nowa Huta, 16-17.10.2021

Miejsce - Place

Come-Come Zone Kraków - ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

7.10.2021

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 12 zł.

Opłaty - wystawcy krajowi
(dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP) - do dnia 7.10.2021
- za pierwszego psa  120 zł
- za każdego następnego  110 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów  60 zł
- rasy polskie  50 % zniżki
- Najlepsza Para  50 zł
- Najlepsza Grupa Hodowlana  50 zł
- konkurs Młody Prezenter  50 zł

- parking  20 zł

ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.

Foreign exhibitors - up to 7.10.2021
- for the first dog  45 EUR
- for every additional dog  40 EUR
- minor puppy, puppy and veteren class  25 EUR
- Polish Breeds  50 % discount
- Best Couple  20 EUR
- Best Breeding Group  20 EUR
- Junior Handling  20 EUR
- Parking  10 EUR
 

Konto bankowe - Bank account

86 1240 6768 1111 0011 0272 6164

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe

zainteresowanych prosimy o kontakt na adres:  wystawy.wieliczka.zkwp@gmail.com


Sędziowanie grup / Division of groups

  16.10.2021 (sobota/Saturday) - grupy/groups:  2, 3, 4, 5, 8, rasy nie uznane przez FCI
17.10.2021 (niedziela/Sunday) - grupy/groups:  1, 6, 7, 9, 10

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
niedziela
(Sunday)
Jean-Pierre Lasselin (FR)
     Bearded Collie
     Biały owczarek szwajcarski
     Ciobanesc Romanesc Mioritic
     Mudi
     Owczarek belgijski - Groenendael
     Owczarek belgijski - Laekenois
     Owczarek belgijski - Malinois
     Owczarek belgijski - Tervueren
     Owczarek pikardyjski
     Puli biały
     Puli kolorowy

Grzegorz Robak (PL)
     Polski owczarek nizinny
     Polski owczarek podhalański

Alessandro Zeppi (IT)
     Owczarek australijski (typ amerykański)
     Owczarek szetlandzki
     Owczarek szkocki długowłosy
     Owczarek szkocki krótkowłosy
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

Jaroslav Matyas (PL)
    Owczarek niemiecki
    pozostałe rasy z grupy 1. FCI
 

FCI 2
sobota
(Saturday)
Beata Badura (PL)
    Bullmastiff
    Dog niemiecki
    Dogue de Bordeaux
    Shar Pei
    Tosa

Ewa Sitkiewicz (PL)
    Czarny terier rosyjski
    Hollandse Smoushond
    Sznaucer miniaturowy biały
    Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
    Sznaucer olbrzym

Tomasz Sitkiewicz (PL)
     Dansk-Svensk Gardshund
     Doberman
     Pinczer austriacki
     Pinczer małpi
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     Sznaucer miniaturowy czarny
     Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
     Sznaucer średni

Krystyna Opara (PL)
     Appenzeller
     Bernardyn długowłosy
     Bernardyn krótkowłosy
     Berneński pies pasterski
     Cane Corso Italiano
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Entlebucher
     Hovawart
     Landseer (typ kontynentalno-europejski)
     Leonberger

Janusz Opara (PL)
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI
 

FCI 3
sobota
(Saturday)
Jaroslav Matyas (SK)
   
American Staffordshire Terrier
    Bulterier
    Bulterier miniaturowy
    Staffordshire Bull Terrier

Joanna Warzecha (PL)
    pozostałe rasy z grupy 3. FCI
 

FCI 4
sobota
(Saturday)
Anna Dominiak (PL)
    Jamnik długowłosy króliczy
    Jamnik długowłosy miniaturowy
    Jamnik długowłosy standardowy

Anna Sobkowicz (PL)
     Jamnik krótkowłosy króliczy
     Jamnik krótkowłosy miniaturowy
     Jamnik krótkowłosy standardowy
     Jamnik szorstkowłosy króliczy
     Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
     Jamnik szorstkowłosy standardowy
 

FCI 5
sobota
(Saturday)
Wiesława Misterka-Kluska (PL)
     Alaskan Malamute
     Chow Chow
     Kai
     Korea Jindo Dog
     Nagi pies meksykański miniaturowy
     Nagi pies meksykański standardowy
     Nagi pies meksykański średni
     Siberian Husky
     Suomenlapinkoira
     Thai Ridgeback Dog

Sebastian Harnik (PL)
     Akita
     Akita amerykańska
     Basenji
     Łajka jakucka
     Łajka rosyjsko-europejska
     Łajka wschodniosyberyjska
     Łajka zachodniosyberyjska
     Shiba

Anna Chrzanowska (PL)
    pozostałe rasy z grupy 5. FCI
 

FCI 6
niedziela
(Sunday)
Jan Ryk (PL)
     psy gończe i posokowce - wszystkie rasy
 

FCI 7
niedziela
(Sunday)
Alessandro Zeppi (IT)
     Wyżeł weimarski długowłosy
     Wyżeł weimarski krótkowłosy
     Wyżeł włoski szorstkowłosy

Krystyna Opara (PL)
    pozostałe rasy z grupy 7. FCI
 

FCI 8
sobota
(Saturday)
Alessandro Zeppi (IT)
    
Amerykański spaniel dowodny
     Chesapeake Bay Retriever
     Field Spaniel
     Fryzyjski pies dowodny
     Golden Retriever
     Irlandzki spaniel dowodny
     Labrador Retriever
     Sussex Spaniel

Georgy Tesics (HU)
    pozostałe rasy z grupy 8. FCI
 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
Janusz Opara (PL)
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Chin japoński
     King Charles Spaniel
     Shih Tzu
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański

Krzysztof Kania (PL)
     Bichon Frise
     Bolończyk
     Maltańczyk
     Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
     Pudel duży (srebrny, płowy)
     Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
     Pudel miniaturowy (srebrny, płowy)
     Pudel średni (biały, brązowy, czarny)
     Pudel średni (srebrny, płowy)
     Pudel toy
     Rosyjski toy długowłosy
     Rosyjski toy krótkowłosy
     Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene

Rafał First (PL)
    pozostałe rasy z grupy 9. FCI
 

FCI 10
niedziela
(Sunday)
Anna Rożniatowska (PL)
     Chart afgański
     Chart hiszpański
     Chart perski - Saluki
     Chart rosyjski borzoj
     Chart szkocki
     Chart węgierski  
     Wilczarz irlandzki

Georgy Tesics (HU)
    Charcik włoski
     Chart afrykański - Azawakh
     Chart arabski - Sloughi
     Chart polski
     Greyhound
     Whippet
 

Rasy nieuznane
przez FCI
sobota
(Saturday)
Rafał First (PL)
    wszystkie rasy

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Anna Dominiak (PL)
- sobota
Beata Badura (PL) - niedziela


Regulamin konkursu Młody Prezenter
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 13.10.2021

Obsługa wystawy: wystawy.net